2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Orchowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca C+E podwójna obsada

Lokalizacja

Orchowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

W związku z planowanym rozwojem floty firmy Snebo poszukujemy kierowców do pojedynczych i podwójnych obsad. Realizujemy transport krajowy oraz międzynarodowy (głównie Niemcy, Holandia, Belgia, Francja i Wielka Brytania).

Jakie będą twoje zadania

  • prowadzenie samochodu ciężarowego z naczepą typu chłodnia

  • dbanie o stan techniczny pojazdu

  • nadzór nad prawidłowym załadowaniem ładunku

  • pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • przestrzeganie przepisów ruchu drogowego w danym kraju

Czego oczekujemy

  • doświadczenia w transporcie międzynarodowym

  • umiejętności obsługi naczepy typu chłodnia -możemy cię tego nauczyć

  • prawa jazdy kategorii C+E z kodem 95

  • świadectwa kwalifikacji oraz ważnych badań psychologicznych

  • karta kierowcy

  • nienaganny staż pracy

  • posiadania ważnego paszportu

 Co gwarantujemy w zamian

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dobrze wyposażony i stały tabor przydzielony do kierowcy

  • pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców

  • terminowe wypłaty wynagrodzenia i innych świadczeń należnych pracownikom

  • premie uznaniowe

Dzwoń!

69*******95

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z rozporządzeniem parlamentu europejskiego i rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE RODO.

Lokalizacja

Orchowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Orchowo
ID: 770061728