2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdynia
  6. Kierowca - Chylonia
Dodane 08 kwietnia 2024

Kierowcy kat. C

Wynagrodzenie

8 500 - 12 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

Obowiązki:

  • Planowanie tras i przestrzeganie harmonogramu dostawy

  • Zabezpieczanie ładunku oraz włściwe rozmieszczenie na aucie

  • Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych.

  • Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń.

  • Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki.

  • Profesjonalizm w kontakcie z klientami.

  • Sprawdzanie, czy ładunki są poprawnie skompletowane.

  • Znajomość dokumentów : CMR , odprawy celne itp.

  • Samochody marki Iveco 7 t, Daf 18

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy.

  • Ważna karta kierowcy

  • Paszport

  • Dobra znajomość przepisów bezpieczeństwa.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 867264018