2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Odolanów
Rekrutacja
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowniczka/Kierownik Produkcji - Odolanów

Lokalizacja

Odolanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

.Deftrans to polska firma z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości mebli łazienkowych i kuchennych. Obecnie zespół Deftrans tworzy niespełna 700 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników. Produkujemy około 100 tysięcy sztuk mebli w skali miesiąca dla odbiorców z ponad 30 krajów świata.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzącą do pracy, posiadasz wiedzę i chcesz się rozwijać – dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowniczka/Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Odolanów

 Zakres obowiązków

  • Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych

  • Koordynowanie prac podległych pracowników produkcyjnych w celu efektywnego wykonywania zadań

  • Decyzyjności i zdolności do rozwiązywania problemów

  • Nadzorowanie ilościowego i jakościowego wykonywania prac oraz dyscypliny podległych pracowników

  • Wprowadzanie działań usprawniających procesy produkcyjne

  • Przestrzeganie zasad 5S oraz standardów funkcjonujących w firmie

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie min średnie

  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Konsekwencja w działaniu i umiejętności egzekwowania oczekiwań

  • Charyzmy przywódcy skutecznie kierującego podległym zespołem

  • Partnerstwa we współpracy z innymi obszarami funkcjonalnymi firmy

  • Znajomość narzędzi Lean Managment

Mile widziane

·        doświadczenie na podobnym stanowisku Kierownik produkcji

Benefity

  • Dodatek stażowy

  • Nagrody jubileuszowe

  • Dofinansowanie do wypoczynku ‘’Wczasy pod gruszą ‘’

  • Bony świąteczne

  • CZESNE 0 zł w Szkole Podstawowej im A.Lindgren w Miliczu dla dzieci pracowników.

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego.

  • Udział w dodatkowo premiowanych programach realizowanych w firmie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Wynagrodzenie powiązane z zajmowanym stanowiskiem oraz efektywnością pracy.

  • Skuteczny i efektywny plan wdrożeniowy na każdym stanowisku.

  • Możliwość awansu, rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych kwalifikacji i uprawnień.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla

potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia

10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)

oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z

dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z

przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

DEFTRANS Sp. z o.o. z siedzibą we Wszewilkach, ul. Sulmierzycka

73, 56-300 Milicz - stosując przepisy RODO zawiadamia, że w celu zapoznania się

z wymaganą przez RODO klauzulą informacyjną z art. 13 rozporządzenia RODO

należy wejść na stronę internetową - www.deftrans.com.pl/polityka-prywatnosci/

Lokalizacja

Odolanów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Odolanów
ID: 713127706