2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Szczecin
  7. Zarządzanie sprzedażą - Centrum
ALDI sp. z o.o.
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierowniczka / Kierownik Rejonu Sprzedaży Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakKadra kierownicza

Jesteśmy jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Od ponad 110 lat sprawiamy, że zakupy są tak proste, jak to tylko możliwe – wszędzie i dla każdego.

Twoje zadania

Na stanowisku Kierowniczki / Kierownika Rejonu Sprzedaży:

  • Zarządzasz zespołem kierowników sklepów – definiujesz cele, motywujesz, oceniasz i rozwijasz kompetencje swoich pracowników. Wspierasz też kierowników sklepów przy zarządzaniu zespołem pracowników sklepów.

  • Odpowiadasz za wyniki sprzedażowe i kosztowe sklepów w Twoim rejonie.

  • Analizujesz raporty i wdrażasz działania, aby zrealizować wyznaczone cele.

  • Odpowiadasz za wizerunek sklepów z Twojego rejonu: jakość i świeżość asortymentu, ustawienie produktów zgodnie ze standardem, zatowarowanie, czystość.

  • Prowadzisz inwentaryzacje w sklepach z Twojego rejonu.

  • Zapewniasz odpowiednią obsadę pracowników w sklepach z Twojego rejonu.

  • Reprezentujesz firmę przed urzędami i organami kontrolnymi.

  • Pracujesz na terenie Szczecina.

Nasze oczekiwania

  • Potrafisz efektywnie organizować swoją pracę.

  • Potrafisz zarządzać zespołem.

  • Potrafisz się efektywnie komunikować.

  • Znasz pakiet MS Office (w szczególności MS Excel) i masz umiejętności analityczne.

  • Masz doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży retail.

  • Masz wyższe wykształcenie.

  • Masz prawo jazdy kat. B i gotowość, aby często podróżować służbowo.

  • Znasz angielski na poziomie B2.

  • Możesz przeprowadzić się w okolice Szczecina, jeżeli obecnie mieszkasz w innym miejscu.

Oferujemy

  • Pewne miejsce pracy - jesteśmy siódmą siecią sklepów na świecie pod względem sprzedaży.

  • Brak okresu próbnego.

  • Pierwsza umowę otrzymasz na rok, kolejną na czas nieokreślony.

  • Kartę przedpłaconą z comiesięcznym zasileniem - wykorzystasz ją w sklepach ALDI.

  • Benefity dla Ciebie i Twojej rodziny - mamy prywatną opiekę medyczną już od 1 zł, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie.

  • Bonus finansowy - jeśli polecisz pracownika do ALDI.

  • Program wdrożenia - rozpoczniesz pracę od szkoleń wdrożeniowych "Power days", a potem zaopiekuje się Tobą buddy.

  • Rozwój - możesz uczyć się języków obcych na platformie, brać udział w szkoleniach i warsztatach.

  • Wewnętrzny rynek pracy - możesz brać udział w rekrutacjach wewnętrznych.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Życzliwą atmosferę pracy.

  • Zadaniowy czas pracy.

  • Samochód służbowy.

    Złóż aplikację

    Kliknij przycisk aplikuj po prawej stronie w tym ogłoszeniu. Wypełnij formularz i załącz CV.

    Poczekaj na kontakt

    Dzwonimy do wybranych kandydatów i zapraszamy ich na spotkanie rekrutacyjne.

    Spotkaj się z nami

    Na spotkaniu opowiesz nam o sobie i swoim doświadczeniu. Dowiesz się też więcej o pracy na stanowisku, na które aplikujesz.

    Poczekaj na decyzję

    Po spotkaniu skontaktujemy się z Tobą i przekażemy Ci naszą decyzję.

    Prosimy o przesłanie Państwa aplikacji wraz z następującą zgodą / zgodami:

    • Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALDI Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

    • Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALDI Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłości.

    Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych jest ALDI Sp. z o.o., z siedzibą w Chorzowie, ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iodo(at)aldi.pl. Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych dostępne są na stronie internetowej: www.aldi.pl/informacje_o_ochronie_danych.html w zakładce „Co się dzieje z danymi osobowymi w ramach procesu rekrutacyjnego (RODO)?”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 908107926