2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Łódzkie
  6. Zarządzanie sklepem - Rzgów
Dodane 05 maja 2024

Kierowniczka / Kierownik sklepu Groszek w Rzgowie

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

Do nowo otwieranego sklepu Groszek w Rzgowie, przy ul. Ogrodowej 41, zatrudnimy Kierowniczkę / Kierownika z doświadczeniem w handlu detalicznym.

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem oraz motywowanie pracowników do osiągania celów sprzedażowych.

  • Organizowanie pracy sklepu oraz planowanie zmian.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i dbanie o profesjonalny wizerunek sklepu.

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów i utrzymanie porządku w sklepie.

  • Aktywny udział w procesie sprzedaży.

  • Przygotowywanie i uczestniczenie w inwentaryzacji.

  • Reagowanie w niestandardowych sytuacjach.

  • Wsparcie właściciela sklepu za pomocą własnych pomysłów i propozycji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w handlu detalicznym.

  • Umiejętności organizacyjne i planowania pracy.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Zorientowanie na wyniki i motywacja do osiągania celów.

  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych.

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia.

  • Dodatkowe premie motywacyjne.

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 916227392