2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Gdańsk
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowniczka | Silny charakter na stanowisko kierownicze | Nocki

Wynagrodzenie

8 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko kierowniczki.

Jakie cechy powinien mieć Nasza idealna kierowniczka

  • pewność siebie,

  • zaangażowanie,

  • umiejętność zjednywania sobie lubi,

  • powinna twardo stąpać po ziemi.

Obowiązki:

  • Zarządzanie codzienną operacją klubu, w tym nadzór nad personelem, obsługą klientów i zapewnianiem płynnego przebiegu wydarzeń

  • Planowanie i organizacja różnorodnych imprez tematycznych

  • monitorowanie i optymalizacja wskaźników wydajności lokalu, w tym przychodów, kosztów, satysfakcji klientów

  • zapewnienie przestrzegania przepisów dotyczących bezpieczeństwa

Wymagania :

  • Doświadczenie w branży rozrywkowej mile widziane, ale nie konieczne dla Nas liczy się charakter

  • umiejętność skutecznego zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • zdolność podejmowania szybkich decyzji w dynamicznym środowisku

  • doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego

  • preferowany wiek 25 -35

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego i kreowania własnych inicjatyw

  • konkurencyjne wynagrodzenie od 8000 zł w górę w sezonie od 16 000 zł

  • wypłaty w formie tygodniówek

  • umowa od pierwszego dnia pracy

    Szkolenie wyjazdowe zwrot kosztów dojazdu oraz zapewnienie zakwaterowania przez okres szkolenia około 4 tygodnie

    Jeżeli jesteś zmotywowaną, kreatywną, pewną siebie osobą, chętnie zapraszamy się na aplikowania na stanowisko kierowniczki. Prosimy o wysłanie swojego CV poprzez portal.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 913924022