2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Łódź
  7. Kelner, barman, barista - Bałuty
Compass Group
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik kawiarni - barista

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK - BARISTA

Miejsce pracy: Łódź Bałuty

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Opis stanowiska:

• Zarządzanie kawiarnią

• Odpowiedzialność za realizację założeń budżetowych

• Odpowiedzialność za rozliczenia finansowe i stany magazynowe

• Prowadzenie dokumentacji kawiarni

• Budowanie partnerskich relacji z Klientami

• Motywowanie Zespołu

• Przygotowywanie napojów kawowych

• Rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej

• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych produktów.

Wymagania:

• Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej,

• Znajomość podstawowych zagadnień kosztowych – w tym rozliczania i raportowania,

• Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,

• Pozytywna energia i otwartość na zmiany,

• Umiejętność motywowania,

• Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (szczególnie Excel),

• Zainteresowanie trendami gastronomicznymi.

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Mile widziane

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

• Wykształcenie gastronomiczne.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie.

• System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami

• Szkolenia wewnętrzne.

• Przyjazną atmosferę pracy.

• Bezpłatne posiłki pracownicze.

• Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 898693515