2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe - Międzyzdroje
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierownik baru Wave Międzyzdroje Resort & SPA

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Położony przy plaży w Międzyzdrojach kompleks Wave Międzyzdroje Resort & Spa kusi swą niebanalną architekturą do wypoczynku. Projekt inspirowany nadmorską bryzą oraz bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki której mieszkańcy mają zapewniony widok na morze oraz maksymalne nasłonecznienie przez cały rok.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

KIEROWNIK BARU

Zakres obowiązków:

  • dbanie o zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług

  • szkolenie i nadzorowanie pracowników baru

  • tworzenie karty koktajli i receptur

  • dbanie o przestrzeganie receptur i BC

  • przygotowywanie inwentaryzacji

  • kontrolowanie stanu zaopatrzenia magazynu

  • planowanie i koordynacja wydarzeń dotyczących współpracy z pozostałymi działami w hotelu

  • dbanie o dobry wizerunek hotelu

  • współpraca z managerem, szefem kuchni i administracją

  • realizacja budżetu przychodowego

Od kandydata oczekujemy:

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • umiejętności lidera, kierowanie zespołem

  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • dyspozycyjności

  • aktualnej książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur

  • Szkolenia rozwijające kompetencje

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • Możliwość zakwaterowania dla osób przyjezdnych

  • System premiowy powiązany z Twoim wkładem w realizację założonych celów

  • Praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku / rodzinna atmosfera

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 910982527