2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Podlaskie
  6. Rekrutacja - Białystok
  7. Rekrutacja - Centrum
Dodane 04 maja 2024

Kierownik Biura Pośrednictwa Pracy

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

*Ogłoszenie o pracę:

*Firma:* Viking sp. z o.o.

*Lokalizacja:* Białystok

*Typ umowy:* Pełny etat

*Zakres obowiązków:*

- Zarządzanie codzienną działalnością biura pośrednictwa pracy

- Opracowywanie i wdrażanie strategii pozyskiwania talentów

- Utrzymywanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi

- Monitorowanie wskaźników efektywności i raportowanie wyników do zarządu

*Wymagania:*

- Wykształcenie: bez ograniczeń

- Minimum 2 lata doświadczenia pracy w agencji pracy tymczasowej

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

- Znajomość jez. rosyjskiego/ ukraińskiego

- Umiejętność pracy pod presją i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie

*Oferujemy:*

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

- Pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

*Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 914849376