2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Ochota
Dodane 21 maja 2024

Kierownik Budowy

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Do nowopowstałego projektu deweloperskiego poszukujemy Kierownika Budowy.

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy

  • obsługa dokumentacji technicznej i projektowej

  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót

  • monitorowanie jakości wykonywanych prac i rozwiązywanie problemów technicznych

  • prowadzenie harmonogramów i monitorowanie terminowości dostaw

  • nadzór nad przebiegiem projektów i ich stanu zaawansowania

  • wsparcie w weryfikacji finansowej kontraktu

  • Prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • Koordynowanie prac podwykonawców wszystkich branż i specjalności

  • Ścisła współpracę z Kierownikiem Kontraktu

  • kontrola przebiegu prac budowlanych pod względem przestrzegania zasad BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności

  • znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych

  • rozwinięte umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji kubaturowych na stanowisku kierowniczym

  • umiejętność negocjowania i kontraktowania umów z podwykonawcami oraz dostawcami

  • tworzenie i koordynacja harmonogramów

  • samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju i awansu

  • zatrudnienie w zależności od preferencji kandydata: umowa o pracę na pełen etat lub B2B

  • niezbędne narzędzia do pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 916473791