2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Golub-Dobrzyń
Dodane Dzisiaj o 12:12

Kierownik budowy

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma Dom-Plast Karol Dąbrowski, z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zatrudni kierownika budowy z branży konstrukcyjno-budowlanej.

OBOWIĄZKI :

  • kierowanie pracami budowlanymi, realizacja budowy w oparciu o dokumentację projektową i wymagania kontraktu

  • nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonanych prac,

  • przygotowywanie obmiaru postępu robót,

  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby zamówień,

  • raportowanie realizacji robót,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na budowie,

  • weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców,

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej w porozumieniu z biurem

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe budowlane,

  •  Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz aktualna przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego,

  • dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych,

  • obsługa programu do kosztorysowania NORMA, możliwość przyuczenia,

  • prawo jazdy-kat. B.

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów,

  • atrakcyjne zarobki ( ewentualny dodatkowy % po rozliczeniu kontraktu.)

  • praca na terenie woj. kujawsko-pomorskiego ( Golub-Dobrzyń w promieniu ~`50km )

Możliwy kontakt telefoniczny w celu udzielenia dokładniejszych informacji.

Prosimy o dopisanie nowej klauzuli na CV :

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Golub-Dobrzyń
ID: 637219727