2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Lesko
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik Budowy

Lokalizacja

Lesko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonywanych prac budowlanych,

  • kierowanie pracami budowlanymi, w tym kierowanie zespołem pracowników i koordynowanie podwykonawców,

  • planowanie i organizacja placu budowy

  • dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego

  • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych

  • koordynowanie zamówień materiałów i sprzętu na budowę

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie jako kierownik budowy

  • doświadczenia we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem

  • dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP

  • chęci i zaangażowanie do pracy

  • dobrej organizacji pracy i samodzielności

  • prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę według preferencji ( zlecenie, umowę o pracę, B2B )

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, bez żadnych przestojów

  • Wsparcie zespołu oraz przełożonych

  • Odzież roboczą ( buty, spodnie BHP )

  • Gwarantujemy stałe zatrudnienie, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • Praca na terenie Leska i Bieszczad

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny

883 433 480

Lokalizacja

Lesko,

Podkarpackie

Podkarpackie, Lesko
ID: 839257284