2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Nysa
Dodane 15 kwietnia 2024

kierownik budowy

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót wykończeniowych i instalacyjnych,

  • Kierowanie podległymi pracownikami, koordynowanie pracy firm podwykonawczych,

  • Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej, odbiory wykonywanych prac,

  • Przygotowywanie ofert, kosztorysów, przedmiarów i obmiarów,

  • Zamawianie materiałów budowlanych, kontakt i utrzymanie dobrych relacji z Hurtowniami;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynierskie,

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w branży budowlanej lub firmie wykończeniowej w przedmiotowym zakresie (np. nadzór nad pracami glazurniczymi, malowaniem, sprawdzanie poprawności montażu urządzeń instalacyjnych),

  • Umiejętność odczytu rysunku technicznego;

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej,

  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań,

  • Znajomość przepisów i zasad BHP oraz odbioru robót budowlanych,

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Wynagrodzenie od 6000 netto umowa o pracę

  • 8000 netto miesięcznie - działalność gospodarcza

  • Pracę w zgranym zespole

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 848485403