2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Mielec
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik Budowy

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ATB działająca na rynku od 2009r. oferująca usługi związane z pracami budowlanymi, robotami ziemnymi oraz wypożyczaniem sprzętu budowlanego. W związku z rozpoczęciem nowej inwestycji budowy budynku wielorodzinnego poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec/Kielce/Tarnobrzeg

Poszukujemy również Kierownika Budowy na terenie Podkarpacia

Twój zakres obowiązków:

  • pełnienie funkcji Kierownika Budowy;

  • bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad powierzonymi robotami budowlanymi;

  • kontrola jakości i terminowości realizowanych robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentację techniczną;

  • kontrolowanie postępu robót zgodnie z harmonogramem rzeczowo finansowym;

  • udział w zakresie doboru i kontraktowania dostawców, usługobiorców oraz podwykonawców;

  • organizowanie, koordynowanie oraz nadzorowanie pracy sprzętu własnego oraz podległych brygad, podwykonawców, usługobiorców;

  • bieżąca analiza i planowanie w zakresie zapotrzebowania o niezbędne zasoby ludzkie oraz materiałowe;

  • raportowanie postępów prac i monitorowanie kosztów budowy;

  • prowadzenie oraz bieżąca weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej;

  • sporządzanie obmiarów;

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu/ Dyrektorem oraz Zamawiającym;

Wymagania:

  • doświadczenie w budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń specjalność konstrukcyjno-budowlana

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Budowy;

  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office, MS Project i AutoCad;

  • doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót;

  • umiejętność zarządzania i prowadzenia pracy zespołowej

  • elastyczność, dokładność oraz zaangażowanie w realizowane zadania;

  • praca na terenie województwa Małopolskiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego

  • prawo jazdy kat. B.,

  • gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie.

  • różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe.

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień.

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami.

  • niezbędne narzędzia do pracy tj. telefon, komputer

  • kartę sportową

  • dodatkowa opieka zdrowotna

  • ubezpieczenie grupowe

  • samochód służbowy

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 877483195