2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Augustów
Racis Development
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik Budowy

Lokalizacja

Augustów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Racis Development Sp. z o.o. ul. Ks. J.J. Zawadzkiego 5 lok. 4, Suwałki, poszukuje kandydata na stanowisko:

 Kierownik budowy

Miejsce pracy - Suwałki

Opis stanowiska:

*Planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych zgodnie z harmonogramem

*Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą

*Prowadzenie dokumentacji budowy

*Udział w odbiorach prowadzonych przez Nadzór Budowlany, Straż Pożarną itd. , ukończonych  inwestycji

*Współpraca z biurami projektowymi

*Wykonywanie odbiorów częściowych i końcowych ,obmiarów robót i rozliczania z wykonawcami

*Zamawianie materiałów i sprzętu budowlanego

*Utrzymywanie porządku na placu budowy, przestrzeganie przepisów BHP

*Dbanie o jakość prac na budowie oraz o wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:

*Uprawnienia budowlane

*Umiejętności egzekwowania zadań i organizacji pracy

*Samodzielności w nadzorowaniu robót budowlanych

*Silnej motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę

*Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Auto Cad)

*Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

*Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym

*Udział w rozwijających i nowoczesnych projektach budowlanych

*Rozwój zawodowy i szkolenia

*Atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia pracy adekwatne do zakresu pracy i kompetencji pracownika

*Samochód do użytku służbowego

Prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres:  rekrutacje[małpa]racis.pl

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Racis Development Sp. z o.o. z siedzibą w Suwałkach przy ul. Ks. J.J. Zawadzkiego 5 lok. 4

Lokalizacja

Augustów,

Podlaskie

Podlaskie, Augustów
ID: 899112017