2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Targówek
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierownik budowy

Wynagrodzenie

14 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

·         Pełnienie funkcji Kierownika Budowy, zgodnie zapisami Prawa Budowlanego, na budowie budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

·         Zarządzanie procesami budowy od przygotowania do odbioru

·         Przygotowanie i kontrola harmonogramu prac na powierzonej budowie;

·         Sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i sprzętu w oparciu o harmonogram robót;

·         Nadzór i koordynacja nad robotami budowlanymi podwykonawców oraz personelem;

·         Zamawianie oraz kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości;

·         Koordynacja robót zgodnie z harmonogramem i budżetem

·         Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością robót.

·         Monitorowanie kosztów budowy

·         Prowadzenie dokumentacji budowy

·         Kontrola kosztów wykonanych prac w stosunku do zaplanowanego budżetu

·         Tworzenie tygodniowych i miesięcznych raportów w zakresie zrealizowanych robót oraz plan na kolejny tydzień, miesiąc w uzgodnieniu z kierownikiem nadzoru budowy

·         Współpraca z inspektorem nadzoru, geodetą, kierownikiem nadzoru budowy, inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi

·         Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

·         Negocjacje z dostawcami i podwykonawcami

Wymagania pracodawcy:

·         Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo);

·         Min. Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

·         Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, odpowiedzialność;

·         Umiejętne zarządzanie zespołem oraz procesami budowlanymi;

·         Znajomość rozwiązań branżowych i norm technicznych

·         Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi

·         Doświadczenie w koordynacji projektów inwestycyjnych, w szczególności w realizacji projektów budownictwa jednorodzinnego;

·         Samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań

·         Bardzo dobra znajomość oprogramowania AUTOCAD, PAKIET OFFICE,

·         Zaangażowanie i dyspozycyjność

·         Czynne prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

·         Umowa o współpracy B2B lub umowa o pracę

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Pracę w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz

·         Pakiet świadczeń dodatkowych

·         Przyjazną atmosferę pracy

·         Stabilne zatrudnienie

·         Szeroki i ciekawy zakres zadań i obowiązków

·         Perspektywa rozwoju zawodowego połączony z rozwojem naszej organizacji

·         Perspektywa długotrwałego zatrudnienia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 911932392