2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Suwałki
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik budowy

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Energika od 2003r. jako spółka jawna działa prężnie na rynku energetyki cieplnej w całym kraju. Podążając za tendencjami światowymi zmierzamy w kierunku działania na rzecz modernizacji gospodarki energetycznej i ochrony środowiska.

GŁÓWNE ATUTY FIRMY

Oferowanie Klientom profesjonalnej obsługi w zakresie energetyki cieplnej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Suwałki woj.podlaskie

Opis stanowiska:

·         terminowa i jakościowa realizacja inwestycji, zgodnie z projektem

·         przygotowanie harmonogramów,

·         analiza dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań,

·         prowadzenie dokumentacji budowy,

·         nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i ppoż. oraz dokumentacją

·         kontrola robót podwykonawców oraz ich rozliczanie,

·         składanie zamówień materiałowych na podstawie dokumentacji i nadzór nad dostawcami materiałów budowlanych,

·         zarządzanie podległymi pracownikami budowlanymi,

·         raportowanie postępów robót.

Wymagania:

·         uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

·         wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier),

·         doświadczenie min. 2 lata,

·         umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i pracy w zespole,

·         dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,

·         bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word, MS Project),

·         dobra znajomość programu AutoCad,

·         znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

·         zaangażowanie, systematyczność, sumienność, punktualność, odpowiedzialność,

·         prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         pracę w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie z długoletnim doświadczeniem,

·         niezbędne narzędzia pracy,

·         nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,

·         atrakcyjne wynagrodzenie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczanie klauzuli : „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, t .j. Dz. U. 2014r. nr 1182 z późn. zm.).”

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 912217510