2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Stryków
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik Budowy

Wynagrodzenie

10 000 - 12 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stryków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Tech-Bud Sp. z o.o.

Firma specjalizująca się w realizacji obiektów w technologii robót żelbetowych poszukuje kandydata na stanowisko

KIEROWNIK BUDOWY

Pełny etat - Polska, rozpoczęcie pracy Łódź lub Wrocław - 2 wakaty

Zakres obowiązków:

  • kierowanie całością procesu realizacji budowy zgodnie z wymogami prawa budowlanego,

  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych prac,

  • dbałość o terminową realizację harmonogramu budowy,

  • kierowanie i nadzór nad brygadami wykonującymi prace budowlane,

  • sporządzanie obmiarów robót ogólnobudowlanych na potrzeby kontroli oraz rozliczeń,

  • kontrola i optymalizacja kosztów.

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,

  • dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office,

  • doświadczenie we współpracy i zarządzaniu zespołem złożonym z kilku podwykonawców,

  • dobra znajomość przepisów BHP,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • samochód służbowy,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych uprawnień i doświadczenia, ustalane indywidualnie,

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowisku, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail wskazany poniżej.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tech - Bud Sp. z o.o. z siedzibą w Strykowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Lokalizacja

Stryków,

Łódzkie

Łódzkie, Stryków
ID: 903821977