2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Sobin
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierownik budowy (branża budowlana)- SPS INSCON Sp. z o.o.

Lokalizacja

Sobin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

SPS INSCON Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, budowy instalacji sanitarnych i przemysłowych. Obecnie jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem i realizujemy inwestycje kompleksowo – od usług projektowych, poprzez roboty ziemne i fundamentowe, prace murarskie i żelbetowe, po instalacje sanitarne, przemysłowe oraz elektryczne. Posiadamy również własną Wytwórnię Konstrukcji Stalowych.

 Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

·       Kierownik budowy (branża budowlana)

miejsce pracy:

 województwo dolnośląskie, głównie tereny obiektów przemysłowych KGHM

szukamy kandydata z okolic: Polkowice, Lubin, Głogów.

 Zakres obowiązków obejmuje:

  • pełnienie samodzielnej funkcji technicznej Kierownika w branży budowlanej,

  • organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników i firm podwykonawczych na terenie budowy zgodnie z ustalonym systemem jakości,

  • nadzór i kontrolę zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami odrębnymi, wymaganiami Inwestora/Zamawiającego, normami oraz budżetem i harmonogramem realizacji budowy,

  • szczegółowe ustalanie harmonogramu wykonywania poszczególnych robót i dostaw materiałów na teren budowy, raportowanie wykonywanych zadań, nadzór nad terminową realizacją zamówień, planowanie kosztów realizacji budowy i bieżąca kontrola nad nimi,

  • sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy, a także opracowanie i przygotowanie do przekazania dokumentacji odbiorowej zgodnej z wymaganiami Inwestora/Zamawiającego dla zakresu realizowanych prac na terenie budowy,

  • pozyskiwanie podwykonawców robót dla realizowanych budów,

  • udział w opracowaniu harmonogramów, budżetów, ofert, zleceń i umów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego,

  • uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w nieograniczonym zakresie- warunek bezwzględny,

  • minimum kilkuletniego doświadczenia zawodowego w pełnieniu funkcji Kierownika budowy/robót budowlanych,

  • znajomości prawa budowlanego oraz przepisów BHP,

  • kultury osobistej i zdolności interpersonalnych pozwalających na utrzymywanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i innymi uczestnikami procesu budowlanego,

  • samodzielności, komunikatywności, inicjatywy, dobrej organizacji pracy własnej i podległych zespołów,

  • dobrej obsługi pakietu MS Office, programów kosztorysowych oraz programów typu Auto Cad,

  • prawa jazdy kat. B.

 Kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pracę z wykwalifikowanym zespołem w miłej atmosferze,

  • zdobycie doświadczenia we współpracy z renomowanymi klientami,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych - dopłaty do szkoleń branżowych,

  • dofinansowane do prywatnej opieki medycznej, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • wynagrodzenie spełniające oczekiwania,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres mailowy wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Działając na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679     z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej „RODO”, informujemy, że:

1.    Administratorem danych osobowych jest firma SPS INSCON Sp. z o.o. z siedzibą w Sobinie (59-101) przy ul. Myśliwskiej 39, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000519982, NIP: 69*****635.

2.    Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy przez okres trwania danej rekrutacji oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłaś/eś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

3.    Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

4.    Dane osobowe mogą zostać przekazane spółkom powiązanym z naszą firmą.

5.    Masz prawo do:

a)       dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych,

b)       wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych,

c)       cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 spsinscon.pl

Lokalizacja

Sobin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Sobin
ID: 902405259