2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Wocławy
Dodane 10 maja 2024

Kierownik budowy - branża elektryczna

Wynagrodzenie

10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wocławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

- nadzór i koordynowanie robót w zakresie branży elektrycznej na budowie,

- kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami harmonogramu,

- współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,

- rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie,

- proces zakupów usług i materiałów,

- przygotowanie dokumentacji powykonawczej i uczestnictwo w odbiorach.

Nasze wymagania:

- wykształcenie kierunkowe - elektrotechnika, energetyka,

- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej,

- doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami branży elektrycznej i teletechnicznej,

- samodzielność w działaniu,

- odpowiedzialność i determinację w osiąganiu celów terminowych i finansowych na powierzonych budowach,

- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane osoby 50+

To oferujemy:

- prowadzenie ciekawych projektów,

- stabilne zatrudnienie (współpraca długofalowa),

- atrakcyjne warunki finansowe (adekwatne do doświadczenia),

- niezbędne narzędzia pracy,

- elastyczność formy zatrudnienia – w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B),

Lokalizacja

Wocławy,

Pomorskie

Pomorskie, Wocławy
ID: 916464175