2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Chorzów
Basia
Dodane 01 maja 2024

Kierownik budowy - budownictwo wielorodzinne

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

BUILDMAN Sp. z o.o. generalny wykonawca inwestycji/inwestor poszukuje kierownika budowy budynków kubaturowych na inwestycjach realizowanych na terenie aglomeracji śląskiej

OPIS STANOWISKA:

  • Nadzorowanie pracy podległych pracowników na terenie budów
  • Nadzór nad pracą podwykonawców
  • Koordynowanie robót
  • Opracowywanie specyfikacji i zamówień materiałowych
  • Rozliczanie pracowników i prac podwykonawców
  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac
  • Kontrola przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy na placu budowy

WYMAGANIA:

  • Wyksztalcenie wyższe kierunkowe
  • Uprawnienia budowlane
  • Doświadczenie w prowadzeniu budowy
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych
  • Umiejętność kontroli kosztów prowadzonych prac
  • Znajomość pakietu MS Office , CAD
  • Komunikatywność i umiejętność kierowania zespołem

OFERUJEMY:

  • Udział w ciekawych projektach
  • niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • pakiet medyczny
  • karta Multisport

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BUILDMAN Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji".

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 657198288