2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Częstochowa
  6. Budowa / remonty - Wyczerpy - Aniołów
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierownik Budowy - DELEGACJA Miechów

Wynagrodzenie

9 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i aktualizowanie harmonogramów prac

  • Dokonywanie wpisów do dziennika budowy

  • Udział w tworzeniu budżetu inwestycji wraz z późniejszym monitorowaniem oraz kontrolą

  • Dobór podwykonawców/dostawców do realizacji inwestycji oraz bieżące zarządzanie podziałem i koordynacją prac

  • Rozliczanie pracy podwykonawców

  • Kompletowanie dokumentacji formalnej inwestycji

  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji budowy zgodnie z przyjętym standardem i wewnętrznymi procedurami

  • Osobisty nadzór nad realizacją projektów

  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy/robót/inżynierem budowy oraz Inspektorami/Przedstawicielami Zamawiającego

  • Nadzór techniczny nad robotami budowlanymi oraz jakością ich wykonania

  • Udział w odbiorach częściowych/końcowym robót oraz naradach koordynacyjnych

  • Nadzór nad organizowaniem przebiegu prac budowlanych zgodnie z zasadami BHP

  • Zgłaszanie do zarządu prac dodatkowych wynikłych w trakcie budowy

  • Udział w przeglądach gwarancyjnych wraz z wypełnieniem ustaleń z przeglądu, w tym nadzór wraz z koordynacją prac przy usunięciu usterek

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu robót ogólnobudowlanych min. 3 lata

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Praktyczna umiejętność obsługi programu Excel, Word, AutoCad

  • Znajomość warunków technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych

  • Poszukujemy osoby samodzielnej i odpowiedzialnej, która rozpoczęte zadania doprowadza do końca

  • Kierownik robót którego zatrudnimy powinien być skrupulatny w wykonywaniu powierzonych obowiązków i potrafić ustalić swoje priorytety

  • Chcemy współpracować z osobą która jest komunikatywna, potrafi jasno wyrazić swoje zdanie, ale dba o podjętą współpracę i relacje

To oferujemy

  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji

  • Kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę - możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie w procesie wdrożenia oraz podczas realizacji zadań

  • Udział w interesujących projektach

  • Stabilność zatrudnienia

  • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły

  • Dobra atmosfera pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów
ID: 910621839