2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Łódzkie
  5. Inżynieria - Łódź
  6. Inżynieria - Widzew
Dodane 01 maja 2024

Kierownik Budowy – inwestycje lokalne

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Rekrutujemy dla:

Łódzkiej firmy budowlanej działającej na rynku z powodzeniem od ponad 30 lat, będącej generalnym wykonawcą, inwestorem i deweloperem oraz mającej bogate portfolio zrealizowanych projektów. Oferta zatrudnienia na stanowisku Kierownika Budowy dotyczy stałej współpracy przy lokalnych inwestycjach.

Jako HSS Work jesteśmy łódzką firmą rekrutacyjną działającą na terenie całej Polski. Nasze biuro znajduje się w centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej. Prowadzimy projekty dla takich branż jak: przemysł, logistyka, e-commerce, sprzedaż, marketing, budownictwo oraz IT.

Pracodawca oferuje:

pracę w miejscu zamieszkania (Łódź) bez delegacji

• samodzielne stanowisko wiążące się z dużą decyzyjnością i realnym wpływem na przebieg powierzonych inwestycji

• stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne wynagrodzenie

• pakiet socjalny

• niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

Twój zakres obowiązków:

• realizacja zadań kierownika budowy wynikających z przepisów Prawa Budowlanego

• tworzenie i monitorowanie harmonogramu realizacyjnego budowy

• zarządzanie i bieżąca koordynacja pracy zespołu wewnętrznego oraz podwykonawców

• zapewnienie zasobów niezbędnych do realizacji prac – bieżąca kontraktacja podwykonawców i dostawców

• odpowiedzialność za jakość i terminowość prac oraz za przestrzeganie przepisów BHP na budowie

• kontrola i optymalizacja kosztów realizacji

• organizowanie rad budowy oraz koordynowanie prac sił podwykonawców lub sił własnych

• organizacja i uczestniczenie w obiorach i przeglądach robót z inwestorem

• aktywna współpraca w procesie przygotowania produkcji, negocjacje z kontrahentami, analiza otrzymanych ofert i wybór optymalnego kontrahenta,

• analiza dokumentacji wykonawczej pod względem zasadności przyjętych rozwiązań

• wsparcie procesu przygotowania ofert nowych projektów – kalkulacja i weryfikacja wycen oraz tworzenie harmonogramów ofertowych

Wymagania pracodawcy:

min. 2-letnie doświadczenie w realizacji obiektów kubaturowych, mieszkaniowych na stanowisku Kierownika Budowy

• wykształcenie wyższe budowlane

• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

• praktyczna znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych procesu budowlanego

• umiejętność identyfikowania ryzyk i szans (technicznych i finansowych) jakie mogą wystąpić w projekcie

• prawo jazdy kat. B

• znajomość środowiska Windows, MS Project, AutoCad, Norma

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 910839253