2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Wejherowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierownik budowy/Inżynier Budowy do Niemiec

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

STANOWISKO: INŻYNIER BUDOWY, Praca w Niemczech

Poszukujemy kandydata z Białorusi lub Ukrainy

Twój zakres obowiązków

-nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami

-Analiza dokumentacji projektowej

- AutoCAD oraz MS Office

ZAOFERUJEMY CI:

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Pracę przy dużych i ambitnych inwestycjach

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Mówimy po rosyjsku, polsku.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 913646497