2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 16 maja 2024

Kierownik Budowy/Kierownik robót budowlanych - JOKA BUDOWNICTWO

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie budowy zgodnie z przepisami polskiego prawa (w szczególności przepisami BHP), dokumentacją projektową i harmonogramem

  • oszczędne, uzasadnione ekonomicznie gospodarowanie materiałem, siłami własnymi i sprzętem

  • zarządzanie pracą sił własnych i podwykonawców

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami

  • rozliczanie finansowo - rzeczowe wykonawców

  • raportowanie postępu prac

  • przygotowanie wycen

  • sporządzanie harmonogramów realizacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • mile widziane doświadczenie w pracy w budownictwie przemysłowym

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy w delegacji

  • systematyczność, kreatywność, samodzielność

  • umiejętność obsługi komputera i programów Excel, Word, MS Projekt, AutoCad

  • umiejętność budżetowania i przygotowania harmonogramów rzeczowo-finansowych

  • gotowość do podróży służbowych/delegacji woj,łódzkie /mazowieckie/Piła/Skierniewice

Mile widziane

  • znajomość języków obcych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • miłą atmosferę pracy

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Dofinansowanie wakacji dzieci

  • Paczki świąteczne

*szukamy również

Kierownik robót budowlanych

  • analiza dokumentacji projektowej pod kątem poprawności i optymalizacji przyjętych rozwiązań

  • przygotowywanie przedmiarów oraz wyceny kosztów na etapie ofertowania

  • analiza techniczna i kosztowa ofert podwykonawców i dostawców

  • udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców

  • uzgadnianie projektów z odpowiednimi organami

  • nadzór nad realizacją inwestycji

  • wspomaganie Kierownika Projektu/Budowy w realizacji inwestycji

  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • zarządzanie praca sił własnych i podwykonawców

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • uprawnienia budowlane sanitarne

  • uprawnienia do projektowania instalacji będzie dodatkowym atutem

  • praktyczna znajomość programu Auto Cad

  • gotowość do podróży służbowych/delegacji

  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu dokumentacji

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 918718099