2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Zabierzów
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik budowy / Project manager

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabierzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Timber Moon sp. z o.o. działająca w obszarze budownictwa ekologicznego, zatrudni osobę na stanowisko kierownik budowy / project manager. Budujemy nowoczesne domy dla naszych klientów oraz realizujemy własne inwestycje deweloperskie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych: timbermoon.eu oraz timbermoonliving.eu

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na budowie i współpracy z firmami podwykonawczymi

- Doświadczenie w budownictwie jednorodzinnym lub szkieletowym

- Sprawna obsługa komputera (MS Office, Excel)

- Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

- Nadzór inwestycji,

- Nadzór nad harmonogramem budowy,

- Kontrolowanie wykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających, zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną,

- Doradztwo i opinie techniczne, pomoc w negocjacjach z wykonawcami itp.)

- Zarządzanie i koordynowanie podległym zespołem,

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja

- Umowa o pracę lub kontrakt B2B

- Sprawiedliwe ocenianie i traktowanie z należytym szacunkiem

- Możliwość awansu

- Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje

- Wyjazdy integracyjne

- Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

- Bezpośrednie wsparcie doświadczonych i otwartych osób

Wynagrodzenie:

Do ustalenia po rozmowie kwalifikacyjnej w zależności od posiadanych kompetencji oraz wniesionej wartości w rozwój firmy.

Przyjdź, poznaj nas i zobacz jak pracujemy! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej timbermoon.eu Miejsce pracy Brzezie ul. Narodowa 116 pod Krakowem

Jak aplikować?

Opowiedz nam o sobie i uwzględnij poniższe wytyczne:

- Podziel się swoim dotychczasowym doświadczeniem

- Czym zajmujesz się obecnie?

- Ile godzin chcesz pracować?

- Ile chcesz zarabiać?

- Dlaczego chcesz pracować na tym stanowisku?

Proszę wysłać swoje CV za pośrednictwem OLX Odpowiadamy wyłącznie na wybrane aplikacje.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Zabierzów,

Małopolskie

Małopolskie, Zabierzów
ID: 820231378