2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Gogolin
Dodane 07 maja 2024

Kierownik Budowy / Robót Elektrycznych

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gogolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

FIRMA ELEKTRYCZNA poszukuje pracowników na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Oferta:

· umowa o pracę bezpośrednio z firmą

· wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i praktyki

· wsparcie przełożonych na etapie wdrożenia

· zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego

· zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania:

· teoretyczna i praktyczna wiedza w obszarze elektryki (uprawnienia SEP)

· dyspozycyjność do pracy (pon.-pt.)

· wykształcenie wyższe

· bardzo dobra organizacja pracy

· umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalenia priorytetów zadań

· znajomość przepisów bhp

· wysoka kultura osobista

· prawo jazdy kat. B

Zadania:

· koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami

· odbiór robót pod względem jakościowym i ilościowym

· nadzorowanie terminowości wykonywanych prac zgodnie harmonogramem

· monitorowanie terminowości dostaw materiałów i sprzętu oraz ich kontrola pod względem zgodności z dokumentacją techniczną

· prowadzenie dokumentacji technicznej

Kontakt pod numerem - 79*******30 lub zapraszamy do siedziby firmy

Gogolin, ul. Sportowa 1A

Lokalizacja

Gogolin,

Opolskie

Opolskie, Gogolin
ID: 684708785