2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Wielkopolskie
  6. Manager restauracji - Poznań
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 14 maja 2024

Kierownik_czka cafe baru

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy kierownika_czki cafe baru do nowo otwartego lokalu w centrum Poznania.

Opis stanowiska:

Jako kierownik_czka będziesz odpowiedzialny_a za zarządzanie operacyjne, organizację pracy zespołu oraz utrzymanie najwyższych standardów jakości obsługi klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej

  • Doświadczenie baristyczne i barmańskie

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Współpraca przy zarządzaniu stanami magazynowymi

  • Znajomość aktualnych trendów gastronomicznych

  • Silne umiejętności komunikacyjne

  • Kreatywność i innowacyjne podejście do pracy

  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji

  • Aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w tworzeniu i rozwijaniu lokalu

  • Pracę w przyjaznym środowisku, gdzie liczy się zaangażowanie i pomysłowość

  • Szanse rozwoju zawodowego i awansu

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapraszamy do współtworzenia z nami nowego miejsca na gastronomicznej mapie Poznania!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 918285894