2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Boćki
Dodane 01 maja 2024

Kierownik/-czka Wytwórni Mas Bitumicznych - Strabag - Boćki -podlaskie

Lokalizacja

Boćki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania

  • Kierowanie i nadzór nad procesem produkcyjnym mieszanek mineralno -bitumicznych

  • Planowanie produkcji w oparciu o bezpośredni kontakt z majstrami brygad bitumicznych, laboratorium, dostawcami materiałów wsadowych do produkcji

  • Tworzenie harmonogramów dostaw surowców w oparciu o założenia realizacji harmonogramów produkcyjnych

  • Kierowanie zespołem obsługującym WMB

  • Wysyłanie zamówień na materiały związane z procesem produkcji oraz zamówień na części wymienne do Wytwórni

  • Utrzymywanie zdolności produkcyjnej podległej Wytwórni Mas Bitumicznych (WMB)

  • Realizacja harmonogramów produkcyjnych mieszanki mineralno-bitumicznej oraz tworzenie harmonogramów dostaw surowców

  • Prowadzenie rejestrów dostaw materiałów jak i sprzedaży gotowych produktów, prowadzenie rozliczenia materiałów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie budowlane/mechaniczne lub pokrewne techniczne

  • Dobra znajomość procesu produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych; znajomości norm i specyfikacji technicznych w zakresie wytwarzanego produktu (mieszanki bitumiczne)

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu pracy laboratorium drogowego (kruszywa, grunty, MMA, betony)

  • Umiejętność działania pod presją czasu

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Prawo jazdy kat. B

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Boćki,

Podlaskie

Podlaskie, Boćki
ID: 914119580