2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Małopolskie
  6. Logistyka - Kraków
  7. Logistyka - Prądnik Czerwony
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik ds. Logistyki

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierownicza

Opis

Stanowisko: Kierownik ds. Logistyki

Miejsce pracy: jeden z oddziałów znajdujących się w dogodnej lokalizacji dla zatrudnionego

Firma Grudnik poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego Kierownika ds. Logistyki, który będzie zarządzać i optymalizować procesy logistyczne firmy.

Obowiązki:

· Monitorowanie i analiza efektywności procesów logistycznych oraz wdrażanie działań usprawniających,

· Planowanie, organizacja i kontrola operacji logistycznych w firmie,

· Zarządzanie magazynem, w tym optymalizacja przepływu towarów,

· Koordynacja transportu i dystrybucji towarów,

· Zarządzanie pracą kierowników magazynów, w tym monitorowanie, szkolenie i ocena ich pracy,

· Wizytacje w jedenastu naszych oddziałach znajdujących się na terenie całego kraju.

Wymagania:

· Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

· Znajomość zasad i procedur związanych z logistyką, magazynowaniem i transportem,

· Umiejętność zarządzania zespołem oraz dobre umiejętności komunikacyjne,

· Zdolność do podejmowania szybkich decyzji w dynamicznym środowisku pracy,

· Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane kierunki związane z logistyką lub zarządzaniem)

· Wymagana dobra znajomość systemów komputerowych (MS Teams, Exel, Word itp.)

· Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

· Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,

· Pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów,

· Konkurencyjne wynagrodzenie,

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Kierownik ds. Logistyki ogłoszonej dnia 25.04.2024 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 914604392