2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Przytyk
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik ds. magazynu i transportu

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przytyk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opakowaniamax, z siedzibą w Krzyszkowicach, zajmuje się produkcją szerokiego wachlarza opakowań z tektury falistej. Oferujemy wielokolorowe nadruki opracowane na podstawie rysunków, przykładów produktów lub też specjalnych projektów wykonanych przez naszych pracowników.

Produkujemy opakowania takie jak: opakowania klapowe, opakowania fasonowe z katalogu fefco, skrzynki na owoce, tekturę w roli, przekładki, kratownice, narożniki, tuleje.

Zakres obowiązków:

- planowanie tras dostaw wyrobów gotowych do odbiorców,

- dbanie o terminowość dostaw i optymalizacje kosztów transportu,

- planowanie terminowych odbiorów surowców,

- kontrola czasu pracy kierowców,

- planowanie załadunków wyrobów gotowych na magazynie,

- dbanie o porządek na terenie magazynu i właściwe składowanie towaru,

- kontrola poprawności załadunków,

- kontrola dokumentacji związanej z gospodarką magazynową.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość programu EXCEL,

- uprawnienie na wózki widłowe,

- znajomość procesów gospodarki magazynowej,

- znajomość procesów związanych z planowaniem tras dostaw,

- znajomość przepisów z zakresu czasu pracy kierowców,

- doświadczenie w wykonywaniu czynności wymienionych w zakresie obowiązków.

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

Lokalizacja

Przytyk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przytyk
ID: 663101596