2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podkarpackie
  6. Zarządzanie produkcją - Mielec
Dodane 02 czerwca 2024

Kierownik ds. Produkcji

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma GLF Polska Mielec Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się produkcją opakowań drewnianych takich jak skrzynie i palety.

Poszukujemy pracownika na stanowisko

Głównym celem stanowiska jest kierowanie procesem produkcyjnym przedsiębiorstwa.

Podstawowe obowiązki

  • nadzór nad pracą podległego personelu

  • nadzór nad bieżącą produkcją

  • opracowywanie wydziałowych planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów

  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego

  • zapewnienie prawidłowych warunków BHP

Najważniejsze kompetencje zawodowe

  • umiejętność organizowania i planowania produkcji

  • umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych

  • umiejętność kierowania kapitałem ludzkim

  • znajomość metod i technik produkcji

  • znajomość zasad zarządzania jakością

  • wiedza o zarządzaniu i administracji

  • zdolności organizacyjne

  • inicjatywa / przedsiębiorczość

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 733748962