2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Bogucice
Dodane 02 maja 2024

Kierownik ds. Rozliczeń Płac i Kadr na rynek niemiecki - NIEMCY

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

HammerQualitat GmbH jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu.

Twoje zadania:

·         Budowanie i zarządzanie zespołem kadrowo-płacowym.

·         Odpowiedzialność za comiesięczną listę płac Naszych pracowników, z uwzględnieniem układu zbiorowego pracy i wymagań firmy.

·         Samodzielne prowadzenie rozliczeń wynagrodzeń dla określonej grupy pracowników.

·         Zgłaszanie/meldowanie nowych pracowników oraz wyrejestrowanie – Urząd Skarbowy; Krankenkasse. Wszystko robione za pośrednictwem programów kadrowych.

·         Kontakt/korespondencja z organami zewnętrznymi.

·         Kontrola/poleceń wypłaty i przelewów.

·         Monitorowanie podstawowych danych kadrowych i danych transakcyjnych, a także przetwarzanie wszystkich zadań związanych z listą płac

·         Zarządzanie cyfrowych akt osobowych.

·         Wewnętrzna osoba kontaktowa w przypadku pytań dotyczących rozliczeń wynagrodzeń oraz kwestii podatkowych z nimi związanymi

Twój profil:

·         Solidna, aktualna wiedza z zakresu rozliczeń wynagrodzeń umów niemieckich (Vollzeit, miniJob), ubezpieczeń społecznych i prawa pracy.

·         Wysoki poziom kompetencji zawodowych i społecznych, niezależny i zorganizowany sposób pracy.

·         Analityczne myślenie, pragmatyczne zachowanie oraz orientacja na cele i rozwiązania.

·         Doświadczenie z systemami zgłoszeniowymi oraz kadrowymi na rynku niemieckim.

·         Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i polskiego

Oferujemy:

·         Przyszłościową pracę w międzynarodowej firmie.

·         Doskonałą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym dzięki elastycznym modelom czasu pracy

·         Zróżnicowane możliwości kariery i rozwoju

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 912969735