2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Świętokrzyskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik ds.Rozwoju Ostrowiec Świętokrzyski

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakKadra kierownicza

Eden Finance to instytucja finansowa, która specjalizuje się w udzielaniu kredytów konsumenckich.

www.edenfinance.pl

OPIS STANOWISKA:

realizacja planów sprzedażowych

zarządzanie zespołem Doradców Klienta, w tym rekrutacja i coaching w terenie

analizowanie aktualnych potrzeb klientów - monitoring rynku usług finansowych

WYMAGANIA:

mile widziane doświadczenie w branży finansowej

umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

komunikatywność oraz samodzielność

prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon)

samodzielność i swobodę działania

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 862015136