2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Łącko
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierownik ds. sprzedaży w branży ogólnobudowlanej

Lokalizacja

Łącko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

·        negocjowanie warunków handlowych

·        współpraca z hurtowniami, inwestorami, wykonawcami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego

·        sprzedaż asortymentu oferowanego przez firmą na inwestycje budowlane

·        aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy

·        realizowanie planów sprzedażowych

·        prowadzenie analizy rynku pod względem odbiorców i konkurencji

·        dobór odpowiednich rozwiązań dla indywidualnych projektów

·        ustalenie szczegółowych warunków współpracy i jej realizacja zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi w firmie standardami

·        zarządzanie bazą klientów

Nasze oczekiwania:

·        Min. 2 letnie doświadczenie sprzedaży produktów w kanale inwestycyjnym

·        prawo jazdy kat. B

·        znajomości procesu inwestycji budowlanych

·        znajomości rynku materiałów budowlanych oraz technik sprzedaży

·        wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane budowlane lub pokrewne)

·        mile widziane doświadczenie w branżach pokrewnych: budowlana konstrukcje, budowlana systemy ociepleń, ogrzewanie, stolarka otworowa (okna, drzwi, bramy)

·        umiejętność budowania pozytywnych, długofalowych relacji z klientami

·        doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych

·        orientacja na rezultat, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy w zespole

·        dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office

·        zdolność strategicznego i analitycznego myślenia

Oferujemy

·        pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

·  bazę potencjalnych klientów na start

·        zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

·        atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premia wyliczana na podstawie targetów sprzedażowych)

·        możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

Lokalizacja

Łącko,

Małopolskie

Małopolskie, Łącko
ID: 900346152