2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Wielkopolskie
  6. Zakupy - Włoszakowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierownik ds. Zakupów (m/k)

Lokalizacja

Włoszakowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik ds. zakupów (m/k)

Zakres obowiązków:

  • opracowanie strategii zakupów i nadzór nad realizacją,

  • sporządzanie analiz, raportów i sprawozdań,

  • współpraca z działem produkcji,

  • utrzymywanie kontaktów z bieżącymi dostawcami i pozyskiwanie nowych,

  • przygotowywanie umów i kontraktów,

  • negocjacje zakupowe,

  • realizacja wyznaczonych celów.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w pozyskiwaniu dostawców i negocjowaniu warunków,

  • wykształcenie wyższe (najlepiej ekonomiczne lub techniczne),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy,

  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL.

Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

  • telefon, laptop służbowy,

  • samochód firmowy do celów służbowych,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • bony świąteczne,

  • dostęp do kursów i szkoleń.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Numer referencyjny: a0t6N000009O8AFQA0

Lokalizacja

Włoszakowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Włoszakowice
ID: 891032144