2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kwidzyn
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierownik działu inwentaryzacji

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Praca w zespole zajmującym się rozliczeniem inwentaryzacji

  • Monitorowanie, identyfikowanie i rozwiązywanie niezgodności

  • Obsługa procesów związanych z przepływem faktur

  • Prowadzenie ewidencji rozliczeń

  • Współpraca z innymi działami wewnętrznymi i komunikacja ze sklepami

  • Organizowanie i zarządzanie dokumentacją oraz archiwizacja

  • Wsparcie w tworzeniu raportów i przestrzeganie przepisów i procedur

  • Udzielanie wsparcia i rozwiązywanie pytań i problemów związanych z rozliczeniami towarów

  • Elektroniczne przetwarzanie dokumentów

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość programu Sap

  • Umiejętność analizowania i interpretowania danych oraz skrupulatność w pracy

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i planowania pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i skrupulatność w przeprowadzaniu rozliczeń

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Umiejętność obsługiwania dużej ilości dokumentów i zachowania poufności

  • Odpowiedzialność w zachowaniu terminów i wyznaczonych celów

  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku i zdolność do szybkiego przyswajania nowej wiedzy i procedur

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • wdrożenie, zarówno wewnętrzne dotyczące specyfiki prowadzonej działalności jak i możliwość nabyci nowych umiejętności

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 802461665