2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Piaseczno
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierownik Działu IT

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Solutions 4 You Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z obszaru HR optymalizujących koszty zarządzania zasobami ludzkimi przy zapewnieniu ciągłości funkcjonowania wszystkich procesów.

Lokalizacja: Piaseczno (okolice)

Aktualnie poszukujemy dla firmy produkcyjnej:

Koordynatora/ Kierownika Działu IT

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie bieżącego wsparcia technicznego dla wszystkich użytkowników w tym dla obszaru produkcji

  • Analizowanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów informatycznych

  • Instalowanie, konfigurowanie i aktualizowanie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego

  • Pomoc w zarządzaniu i konserwacji sieci komputerowych

  • Monitorowanie działania systemów informatycznych w celu wykrywania problemów i awarii

  • Rozwiązywanie oraz raportowanie problemów i awarii

  • Wspieranie działań związanych z bezpieczeństwem informacji

  • Zarządzanie infrastrukturą oraz sprzętem IT – telefony, laptopy, komputery, monitory, serwery, drukarki

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie w dziedzinie informatyki lub pokrewne

  • Doświadczenie w obszarze wsparcia technicznego i rozwiązywania problemów informatycznych w międzynarodowych firmach produkcyjnych

  • Znajomość systemów operacyjnych (np. windows)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy z sieciami komputerowymi

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa informatycznego

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z użytkownikami na różnych poziomach technicznych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejścia analitycznego

Oferujemy:

·         Pełne wdrożenie i przeszkolenie do pracy na stanowisku

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat

·         Pracę w pełnym wymiarze w godzinach 8.00 - 16.00

·        Pakiet socjalny

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Solutions 4 You Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Poniatowskiego 12D zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Solutions 4 You Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Poniatowskiego 12D. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 911297004