2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Ciechanów
Katarzyna Moczarska
Dodane 14 maja 2024

Inżynier ds. Systemów Zarządzania Jakością

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Marzysz o świecie urody? Chcesz odkrywać kulisy przemysłu kosmetycznego? Pasjonujesz się techniką przemysłową? Dołącz do nas już dziś i bądź częścią naszego sukcesu!

IL Cosmetics Polska jest częścią międzynarodowej grupy IL Cosmetics Group – światowego lidera produkującego lakiery do paznokci, tusze do rzęs, błyszczyki i eyelinery. Nasze produkty sprzedawane są na całym świecie, a nasi klienci należą do wiodących międzynarodowych marek kosmetycznych.

Do naszej największej fabryki w Ciechanowie poszukujemy aktualnie:

Inżyniera ds. Systemów Zarządzania jakością

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja polityki i celów zintegrowanego systemu zarządzania

  • Nadzór i kontrola nad dokumentacją z zakresu zintegrowanego systemu zarządzania

  • Odpowiedzialność za audyty jakości w zakładzie

  • Utrzymanie i wdrożenie nowych wymagań standardów GMP, BRC CP, IFS HPC

  • Bezpośrednie kontakty z jednostkami nadzorującymi

  • Realizacja polityki CSR

  • Koordynacja działań zespołu oceny ryzyka

  • Koordynowanie działań zapewniających przestrzeganie wymagań standardów oraz norm w ramach zintegrowanego systemu zarządzania jakości

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa, współtworzenie i realizacja programów rozwijających kulturę bezpieczeństwa, inicjowanie działań poprawiających świadomość pracowniczą w zakresie jakości

  • Współpraca z firmą DDD oraz przeprowadzanie audytów Biologa

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (chemia, biologia, ochrona środowiska)

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania jakością w międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • Znajomość Systemów Zarządzania Jakością (GMP, BRC CP, IFS HPC)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Zorientowanie na cel

  • Zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od twojego doświadczenia/ umiejętności

  • Premię regulaminową już od pierwszego miesiąca

  • Umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym.

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, pożyczki, spotkania integracyjne)

  • Pakiet medyczny

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 915283481