2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Sulęcin
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierownik działu - magazynu

Wynagrodzenie

6 000 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sulęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków :

  • rozdysponowanie zadań szeregowym pracowników magazynu,

  • zarządzenie zespołem podwładnych(w tym ustalenie grafiku , kontrolowanie wykonanie przez nich codziennych obowiązków, ocenianie jakości i efektowności ich pracy, udzielenie wsparcia , motywowanie, rozwiązywanie bieżących problemów i konfliktów itp.),

  • planowanie prac magazynowych,

  • kontrolowanie stanu zapasów w magazynie i uzupełnianie ich,

  • przeprowadzenie inwentaryzacji,

  • przegotowanie raportów i stosownej dokumentacji,

  • dbanie i bezpieczeństwo prac na magazynie, w tym przestrzeganie przepisów BHP.

    Uprawnienie na wózek widłowy.

  • Doświadczenie - minimum 1 rok na podobnym stanowisku

  • Umiejętności - umiejętności niezbędne do zarzadzania zasobami magazynowymi, zdolności przywódcze, zarządzanie, zdolność do podejmowania decyzji.

    Forma zatrudnienia :

  • Umowa o pracę

  • poniedziałek - piątek 40 godzin tyg.

  • system pracy - zmianowy

Lokalizacja

Sulęcin,

Lubuskie

Lubuskie, Sulęcin
ID: 863884453