2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Oborniki Śląskie
Anna Kamińska
Dodane 14 maja 2024

Kierownik działu obróbki CNC

Lokalizacja

Oborniki Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Claudie design - wiodący producent mebli tapicerowanych, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko - KIEROWNIK DZIAŁU OBRÓBKI CNC

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie codziennymi operacjami działu obróbki drewna CNC, w tym programowaniem, obsługą i nadzorem nad maszynami CNC do produkcji krzeseł

  • planowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zapewnienia wysokiej wydajności i jakości

  • koordynacja pracy zespołu oraz nadzór nad wykonywanymi zadaniami

  • utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa i jakości pracy

  • dbałość o efektywność i jakość zespołu

  • optymalizacja procesu obróbki CNC, dobór efektywniejszych narzędzi i strategii

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji procesu produkcji

  • przygotowywanie raportów dotyczących wydajności pracy

  • dokonywanie zakupów oprzyrządowania związanych z maszynami CNC

  • odpowiedzialność za realizację zleceń produkcyjnych i bieżącą kontrolę jakości

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obróbką drewna CNC, preferowana znajomość procesów produkcyjnych mebli

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne

  • znajomość standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w branży obróbki drewna

  • samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • otwartość na wdrażanie zmian

  • kreatywność na wprowadzanie zmian organizacyjnych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dostęp do zaawansowanych rozwiązań technologicznych

  • możliwość ustawicznego rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę

na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych

osobowych".

Lokalizacja

Oborniki Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oborniki Śląskie
ID: 915402182