2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Grudziądz
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierownik działu obróbki skrawaniem

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na europejskim rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom oferowanych produktów i usług.

Dzięki potencjałowi bazującemu na własnym oddziale produkcyjnym, sieci partnerów w Polsce, oddziałom w Skandynawii i Europie Zachodniej osiągnęliśmy pozycję jednego z najbardziej prężnych producentów i dostawców przemysłowych urządzeń wentylacyjnych.

www.venture.pl

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją planu produkcyjnego,

  • przygotowywanie harmonogramu prac produkcyjnych zgodnie z planami produkcji,

  • sporządzanie i analiza raportów z wykonywanych prac produkcyjnych,

  • kontrola kosztów produkcji,

  • planowanie przeglądów i remontów maszyn,

  • kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników,

  • odpowiedzialność za jakość i terminowość prac produkcyjnych.

  • analiza wydajności pracy działu.

Nasze wymagania

  • znajomość technologii obróbki skrawaniem poparta doświadczeniem,

  • wykształcenie techniczne,

  • dobra znajomość j. angielskiego,

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność współpracy z zespołem oraz rozwiązywania konfliktów,

  • znajomość zasad dotyczących procesu produkcji,

  • wysokie umiejętności organizacyjne,

  • odpowiedzialność,

  • inicjatywa, przedsiębiorczość i dynamika w działaniu.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy i płacy, premiujące jakość i efektywność,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wiedzy i doświadczenia,

  • stabilność zatrudnienia i współpracy.

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 911065422