2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Baranowo
Dodane 13 maja 2024

Kierownik Działu Handlowego

Lokalizacja

Baranowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W DMT dążymy do kreowania doskonałych doświadczeń dla naszych klientów. Obecnie poszukujemy Kierownika Działu Handlowego, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za utrzymanie wysokich standardów obsługi oraz wsparcia naszych klientów, zarządzanie zespołem i optymalizację procesów.

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie pomocy i wsparcia klientom przez telefon oraz media elektroniczne w zakresie dostępnych produktów oraz rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów.

  • Zarządzanie i nadzorowanie codziennej pracy zespołu obsługi klienta.

  • Nadzorowanie procesów reklamacyjnych.

  • Współpraca z innymi działami (magazyn, serwis), aby usprawnić procesy obsługi klienta i zwiększyć zadowolenie klientów.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta, z co najmniej rokiem doświadczenia na stanowisku leadera. Preferowane doświadczenie w branży eCommerce.

  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne oraz empatia w kontakcie z klientami.

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami CRM i systemami obsługi zgłoszeń.

  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania pracowników.

  • Zdolność do analizy problemów i podejmowania decyzji.

  • Umiejętność pracy z trudnym klientem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.

  • Pracę na pełny etat w jednej zmianie.

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku z różnorodnymi projektami.

  • Przyjazne, otwarte i wspierające środowisko pracy z naciskiem na pracę zespołową.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów i dbasz o zadowolenie klienta, zgłoś się do nas! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie zmieniajmy przyszłość eCommerce!

Lokalizacja

Baranowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Baranowo
ID: 918018940