2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie sklepem - Aleksandrów Kujawski
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierownik Elektromarketu Media Expert - Aleksandrów Kujawski

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to także przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Kierownika Elektromarketu

„Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni, patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni” - LeRoy Eims

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem (m.in. rekrutacja, wdrażanie i motywowanie pracowników, dbanie o ich rozwój, delegowanie i rozliczanie z zadań)

  • budowanie zespołu zdolnego realizować założenia biznesowe

  • utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów

  • kontrola przestrzegania standardów i procedur firmy

  • współpraca z innymi działami i dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży

  • silna orientacja na realizację celów biznesowych (KPI)

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • samodzielność i proaktywność w działaniu

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • szkolenia menadżerskie

  • możliwość awansu

  benefity:

  • zniżki na zakup sprzętu z oferty Media Expert

  • premia świąteczna

  • nagroda jubileuszowa

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • opieka fundacji Mediaexpert „Włącz się!”

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Aleksandrów Kujawski
ID: 907361942