2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Opolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Namysłów
Dodane 02 kwietnia 2024

Kierownik gospodarstwa rolnego

Lokalizacja

Namysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Nasza oferta skierowana jest do osób zainteresowanych pracą w dużym i ciągle rozwijającym się Gospodarstwie Rolnym opartym na rolnictwie precyzyjnym.

Zarządca / Kierownik gospodarstwa rolnego

Miejsce pracy: opolskie / Smarchowice Śląskie k. Namysłowa

Opis stanowiska

  • inicjowanie, nadzór i koordynacja prac w zakresie produkcji rolnej,
  • planowanie, sprawozdawczość i ewidencja zdarzeń związanych z produkcją oraz analiza kosztów,
  • koordynacja prac mechanizacyjnych oraz stanów magazynowych.

Wymagania

  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki kształcenia: rolnictwo, ochrona roślin, biologia, chemia),
  • wiedzy z zakresu upraw zbóż, roślin oleistych i okopowych,
  • wiedzy merytorycznej dotyczącej zastosowania nawozów, środków ochrony roślin, jakości upraw,
  • odpowiedzialności, uczciwości, terminowości i samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętności zarządzania ludźmi, umiejętność organizacji pracy własnej oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • prawa jazdy kat. B,
  • mile widziane jest doświadczenie w tej branży na podobnym stanowisku,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy w programie do zarządzania gospodarstwami rolnymi GateKeeper.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy laptop, samochód)
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej i otwartej atmosferze.

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych pracą w dużym i ciągle rozwijającym się Gospodarstwie Rolnym opartym na rolnictwie precyzyjnym, stanowi to doskonałą okazję do przełożenia wiedzy teoretycznej na praktykę, zdobycie nowych doświadczeń oraz możliwość rozwoju pod okiem właściciela,

Uprzejmie informujemy, że z przesłanych do nas CV będziemy kontaktować się telefonicznie.

Lokalizacja

Namysłów,

Opolskie

Opolskie, Namysłów
ID: 679730323