2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Śródmieście
Dodane 02 maja 2024

Kierownik Grup Usługowych | Warszawa i woj. mazowieckie

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Agencja Ochrony Specjał działająca od wielu lat w obszarze usług ochrony osób i mienia oraz profesjonalnego sprzątania zatrudni ambitnego i doświadczonego kierownika z terenu województwa mazowieckiego na stanowisko:

Kierownik Grup Usługowych

Miejsce pracy:  Warszawa i obszar  województwa mazowieckiego

Opis stanowiska:

  • Rekrutacja, organizacja i kontrola czasu pracy podległego personelu,

  • Bezpośrednia współpraca z kontrahentami,

  • Rozliczanie przydzielonych kontraktów,

  • Sporządzanie zestawień, analiz i raportów związanych z realizacją usług,

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu podległymi placówkami oraz zespołami ludzkimi w zakresie ochrony fizycznej,

  • Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność obsługi komputera w tym znajomość MS Excel,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,

  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,

  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,

  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,

  • Wsparcie i wdrożenie w ramach nowych obowiązków,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, benefitów sportowych oraz opieki medycznej,

  • Imprezy oraz konkursy firmowe w ramach funduszu socjalnego,

  • Dla pracowników niepełnosprawnych oferujemy różne formy dofinansowań.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914455580