2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Brzeziny
Dodane Dzisiaj o 13:05

Kierownik Handlu i Marketingu ZOSP RP WUS Brzeziny

Lokalizacja

Brzeziny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego w Brzezinach zatrudni osobę na stanowisko:

Kierownik Działu Handlu i Marketingu

zakres obowiązków:

·         Zarządzanie procesami i projektami z obszaru sprzedaży i marketingu

·         Zarządzanie pracą  zespołu

·         Współtworzenie i realizacja strategii i planów sprzedażowych oraz strategii marketingowej,

·         Raportowanie wyników sprzedażowych oraz analiza efektywności działań marketingowych i sprzedażowych w celu ciągłego doskonalenia strategii sprzedażowej.

·         Usprawnienie, optymalizacja oraz wdrażanie nowych rozwiązań w ramach oferty sprzedaży, przygotowywanie ofert sprzedaży (w tym ofert przetargowych)

·         Reprezentowanie firmy na targach branżowych, konferencjach oraz spotkaniach biznesowych w celu promocji produktów i budowy relacji z  klientami

·         Wsparcie zespołu w planowaniu działań i kampanii  w mediach społecznościowych  (Instagram LinkedIn, FB)

wymagania:

·         Wykształcenie średnie mile widziane wyższe

·         Minimum 4 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość branży będzie dodatkowym atutem), doświadczenie w zarządzaniu zespołem

·         Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,

·         Znajomość i umiejętność wykorzystywania nowoczesnych technologii w codziennej pracy.

·         Znajomość najnowszych trendów w marketingu.

·         Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie oraz w piśmie

·         prawo jazdy kat. B

oferujemy:

·         Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły,

·         Możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji  dzięki atrakcyjnym wyzwaniom,

·         Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (umowa o pracę),  przyjazny i przejrzysty system wynagrodzeń

·         Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z funduszu socjalnego.

·         Pakiet szkoleń  i wsparcie techniczne

·         Narzędzia i programy wspierające sprzedaż

Lokalizacja

Brzeziny,

Łódzkie

Łódzkie, Brzeziny
ID: 910560433