2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Racibórz
Dodane 14 kwietnia 2024

kierownik/kasjer/sprzedawca na Stacji Paliw Crab w Raciborzu

Wynagrodzenie

4 600 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukuję kierownika oraz kasjera na stację paliw Crab w Raciborzu

Główne obowiązki:

  • zarządzanie stacją paliw,

  • przyjmowanie oraz dokumentowanie dostaw,

  • dbanie o rozwój pracowników stacji paliw,

  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów,

  • utrzymanie porządku na stacji,

  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • przygotowywanie posiłków z oferty Crab Cafe.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat,

  • dodatki za pracę w niedziele, święta i godziny nocne,

  • pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika,

  • miłą atmosferę,

  • zgrany zespół.

Osoby zainteresowane pracą proszę o kontakt za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 911736279