2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Hajnówka
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierownik/Kierowniczka Magazynu

Lokalizacja

Hajnówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. Średnie;

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera;

  • Znajomość procesów magazynowych;

  • Znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office (excel);

  • Samodzielność, systematyczność, zaangażowanie i pracowitość;

  • Odpowiedzialność i inicjatywa w podejmowaniu działań;

  • Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość systemu Symfonia.

OBOWIĄZKI:

  • nadzorowanie sprawnego działania magazynu;

  • nadzór nad pracownikami, planowanie i prowadzenie szkoleń pracowników;

  • planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej;

  • obsługa programów dotyczących przepływów magazynowych;

  • przyjmowanie dostaw towaru, sprawdzanie zgodności z zamówienie i WZ;

  • sprawdzanie zgodności towaru wysyłanego z zamówieniem klienta i FV;

  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej;

  • regularna inwentaryzacja magazynu;

  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów;

  • prowadzenie rejestru reklamacji;

  • przygotowanie raportów/zestawień zleconych przez przełożonego;

  • tworzenie i aktualizowanie procedur magazynowych;

  • poszukiwanie i wdrażanie usprawnień;

  • przygotowanie dokumentów i pism;

  • inne prace logistyczne i biurowe;

  • obsługa urządzeń biurowych.

OFERUJEMY:

  • Stabilną, stacjonarną pracę na podstawie umowy o pracę (pełen etat);

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie produkcyjnej;

  • Nowoczesne środowisko pracy;

  • Stałe godziny pracy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Hajnówka,

Podlaskie

Podlaskie, Hajnówka
ID: 783934209