2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Małopolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Nowy Targ
PLAY
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik / Kierowniczka Punktu Własnego | PLAY

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy Salonu od strony organizacyjnej i administracyjnej

  • Kontrola przestrzegania standardu obsługi klienta oraz procedur Play (w tym standardu wizualizacji)

  • Realizacja planów sprzedażowych: indywidualnych i zespołowych

  • Planowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki sprzedażowe i jakościowe

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym (monitorowanie pracy zespołu, rozliczanie celów, udzielanie informacji zwrotnych)

  • Rekrutacja i budowanie efektywnego, zmotywowanego, zorientowanego na cel i rozwój zespołu

  • Regularna inwentaryzacja Salonu

  • Zarządzanie dokumentacją Salonu dbałość o odpowiednie przechowywanie dokumentów, terminowość w wysyłaniu

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

  • Potrafisz skutecznie motywować zespół i budować trwałe relacje interpersonalne

  • Jesteś nastawiony na realizację celów biznesowych (i potrafisz je osiągać)

  • Znasz przepisy prawa pracy

  • Masz co najmniej średnie wykształcenie

To oferujemy

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej

  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy

  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Konkursy sprzedażowe

  • Imprezy integracyjne

  • Świętujemy sukcesy

  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej min. Karta multisport

  • Opieka medyczna Lux Med i ubezpieczenie na życie

  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 913649917